دات نت نیوک
دوشنبه، 21 آبان 1397
Menu
تاکید رئیس سازمان دامپزشکی کشور بر لزوم اجرای ماده ۱۹ و استقلال مالی ناظران فنی بهداشتی
نوشته شده توسط: mdvetmed در 1397/04/17 11:26:14 ق.ظ
تعداد بازديدکنندگان: 150
[AUTHOR]رئیس سازمان دامپزشکی کشور روز شنبه در آیین معارفه رئیس نظام دامپزشکی مازندران که در ساری برگزار شد، گفت: در شرایط فعلی کشور که از سوی دشمنان جنگ اقتصادی تحمیل شده است، مدیران با جدیت در مسیر رفع مشکلات تولیدکنندگان گام بردارند .

وی تاکید کرد باید به تولیدکننده که در این شرایط سخت اقتصادی کشور سرپا ایستاده است، خدمت کنیم و قانون، بخشنامه و آیین های دست و پاگیر و مانع تولید را به نفع تولید معطوف کنیم.

دکتر رفیعی پور در ادامه گفن: ویرایش نهایی ابلاغیه ماده 19 مبنی بر استقلال مالی ناظران فنی و بهداشتی با بهره گیری از نظرات کمیته های تخصصی از جمله تشکل ها، تولید کننده ها و اتحادیه های دامداران کشور، صورت گرفته است.

وی تصریح کرد:مازندران به عنوان استانی که تعداد معدودی بیماری زبان آبی دام در آن مشاهده شده است، مطرح است که البته خوشبختانه مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

رئیس سازمان دامپزشکی کشور خاطر نشان ساخت: تمامی ارکان دامپزشکی کشور از بخش دولتی گرفته تا خصوصی و نیز حوزه آموزش در زمره یک خانواده قرار دارند که البته همگی به حمایت مردم نیازمندند.

وی در پایان یاداور شد:دکتر هادی زاده معلم رئیس پیشین نظام دامپزشکی استان مازندران به عنوان عضوی از شورای مرکزی نظام دامپزشکی و فردی موفق در حوزه دامپزشکی کشور مطرح است و بنده در سازمان دامپزشکی کشور از مشورت ایشان بهره خواهم گرفت.

print
نظر جدید ...
Sort by: