دات نت نیوک
دوشنبه، 21 آبان 1397
Menu
شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی نباید به تریبون جدید برای دولت تبدیل شود
نوشته شده توسط: mdvetmed در 1397/04/17 11:11:40 ق.ظ
تعداد بازديدکنندگان: 99
[AUTHOR]🔹به گزارش خبرگزاری موج، رئیس سازمان نظام دامپزشکی جمهوری اسلامی ایران در مراسم تودیع و معارفه رئیس نظام دامپزشکی مازندران درباره شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی، گفت: شورای گفتگو محل گفتگوی بخش خصوصی و دولت است و این شورا نباید به تریبون جدید برای دولت تبدیل شود و از دل آن باید تصمیمات مفید برای بخش تولید گرفته شود.

🔸دکتر صفری با اشاره به اینکه اجازه صحبت ندادن به رئیس سازمان نظام دامپزشکی استان در شورای گفتگو کاری غیرشایسته است و گفت: بکارگیری مسئول فنی در واحدهای تولید یک قانون به شمار می رود و باید اجرا شود.

🔹وی تشکل های تخصصی را نمایندگان مردم برشمرد و گفت: در بخش کشاورزی و غیرکشاورزی چاره ای نداریم در کنار هم قرار گیرد و باید تشکل های کشاورزی میز و خانه مشترکی را ایجاد کنند.

🔸رئیس سازمان نظام دامپزشکی کشور افزود: مازندران هم تولید شایسته دارد و قوتی ترین ساختارهای کشاورزی و تولید کشور را به خود اختصاص داده است و باید از ظرفیت های مختلف در آن بهره گرفت.

🔹وی شمار اعضای نظام دامپزشکی را در کشور ۳۷ هزار نفر اعلام کرد و گفت: کار حوزه دامپزشکی باید به دست خصوصی و سازمان نظام دامپزشکی باشد.

🔸دکتر محمدرضا صفری با تاکید بر برونسپاری امور به مردم افزود: مازندران باید کرسی در وزارت جهاد کشاورزی داشته باشد و نگاه متفاوتی به آن صورت گیرد و سازمان نظام دامپزشکی مجری سیاست های ابلاغی است.
print
نظر جدید ...
Sort by: