دات نت نیوک
پنجشنبه، 2 اسفند 1397
Menu
برخورد علمی با موضوع پدافند غیر عامل در کشور ضروری است
نوشته شده توسط: mdvetmed در 1397/04/12 09:21:30 ق.ظ
تعداد بازديدکنندگان: 169
[AUTHOR]


رئیس سازمان نظام دامپزشکی در سومین کنفرانس پدافند غیر عامل که در سالن همایش های موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر در کرج برگزار شد، گفت: برخورد علمی با موضوع پدافند غیر عامل در کشور ضروری است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان نظام دامپزشکی، «دکتر محمدرضا صفری» افزود: عدم آمادگی برای مقابله با بحران ها مشکل اصلی پدافند غیر عامل است که نشان از ضعف مدیریت در این حوزه است.

وی تصریح کرد: کمیته تخصصی پدافند غیر عامل در سازمان نظام دامپزشکی تشکیل شده است؛ درس پدافند غیرعامل مشتمل بر واحدهای تئوری و عملی در برنامه درسی دوره دکترای دامپزشکی گنجانده شده است.

رئیس سازمان نظام دامپزشکی در ادامه گفت: آموزش پدافند غیر عامل در واحدهای درسی آموزش دامپزشکی ضروری و نقش بخش خصوصی در بسیج امکانات و توانمندیها در پیشگیری و مقابله با بحرانهای مرتبط با امور دام، سلامت جامعه و تامین امنیت غذایی کشور انکارناپذیر است.

دکتر صفری افزود: کنگره بین‌المللی دامپزشکی نظامی برای اولین بار در جهان با همت سازمان نظام دامپزشکی در آینده نزدیک برگزار می شود که با استقبال وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح نیز مواجه شده است.
print
نظر جدید ...
Sort by: