انتشار : 1397/10/22 بازدید : 1598

آخرین اخبار از پنجمین کنگره بین‌المللی کلینیسین‌های دام‌های بزرگ (ایکلاپ 2019)

شركت‌كنندگان در كنگره برای دريافت كارت‌هاي سينه و اسناد و مدارك كنگره بايد از ساعت 7:30 الي 8:30 صبح روز چهارشنبه 03/11/97 در محل برگزاري كنگره (اتوبان شهيد همت، بين بزرگراه شيخ فضل‌اله نوري و شهيد چمران، دانشگاه علوم پزشكي ايران، مركز بین‌المللی همايش‌هاي رازی) حضور به‌هم‌رسانند.

دکتر بهمن جاوید لامعی، دبير اجرايي پنجمین کنگره بین‌المللی کلینیسین‌های دام‌های بزرگ (ایکلاپ 2019) با اعلام این خبر افزود: ارایه كارت شناسايي معتبر و اصل فيش واريزي مبلغ ثبت‌نام الزامي است.

وي گفت ثبت‌نام از متقاضيان براي دريافت امتياز بازآموزي در روز اول (03/11/97) از ساعت 13-11 و در روز دوم (04/11/97) از ساعت 13-10 صبح در محل استقرار نمايندگان سازمان نظام دامپزشكي جمهوري اسلامي ايران در محل برگزاري كنگره صورت مي‌پذيرد و در هر دو روز كنگره، باید امور مربوط به حضور و غياب در محل یاد شده توسط شركت‌كنندگان انجام شود. همراه داشتن كارت عضويت معتبر نظام دامپزشكي و كارت كنگره در هر دو روز الزامي است.

دبیر اجرایی ایکلاپ 2019، مدت زمان سخنراني براي هر سخنراني كليدي و عادي را به ترتيـب 25 و 12 دقيقـه اعلام کرد و افزود: سخنراني‌ها به زبان فارسى ارایه خواهد شد، اما تمامی پاورپوینت‌ها به زبان انگلیسی خواهد بود 

وی گفت براي هر سخنراني کلیدی و عادي به ترتيب مدت زمان 15 و 5 دقيقه براي پرسش و پاسخ درنظر گرفته شده است كه در پايان هر ارایه انجام خواهد شد. همچنین گواهی ارایه سخنرانی در پایان زمان ارایه، توسط رئیس پانل به سخنران تحویل داده خواهد شد. دیگر نویسندگان مقاله ارایه شده نیز در صورت ثبت‌نام، می‌توانند پس از پایان پانل به دبیرخانه مراجعه و گواهی ارایه مقاله دریافت نمایند.

دکتر لامعی افزود گواهي ارایه مقاله در پايان زمان ارایه و گواهي حضور در كنگره از ساعت 16:30 الي 17:30 روز دوم (04/11/97) در محل برگزاري تحویل داده خواهد شد.

دبیر اجرایی کنگره اعلام کرد با توجه به محدودیت ظرفیت پارکینگ مرکز همایش‌های رازی و به‌منظور برقراری هوای پاک و سالم، خواهشمند است شرکت‌کنندگان محترم حتی‌الامکان از آوردن وسیله نقلیه شخصی خودداری نموده و از وسایل نقلیه عمومی استفاده نمایید.

دبیر اجرایی کنگره رعایت، موارد مندرج در راهنمای تهیه پوستر را ضروری است، و اعلام کرد حضور حداقل یکی از نویسندگان مقاله در طول مدت زمان نصب و ارایه پوستر، در کنار محل نصب پوستر الزامی است.

دکتر لامعی افزود گواهی ارایه پوستر در 15 دقیقه پایانی زمان ارایه، در محل نصب پوستر تحویل داده خواهد شد. دیگر نویسندگان مقاله ارایه شده نیز در صورت ثبت‌نام، می‌توانند پس از پایان زمان ارایه به دبیرخانه مراجعه و گواهی ارایه مقاله دریافت نمایند.

شایان ذکر است پنجمین کنگره بین‌المللی کلینیسین‌های دام‌های بزرگ (ایکلاپ 2019) روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه 3 و 4 بهمن‌ماه در مرکز بین‌المللی همایش‌های رازی تهران برگزار خواهد شد. در مراسم افتتاحیه کنگره از مقام شامخ علمی استاد دکتر تقی تقی‌پور بازرگانی استاد فرهیخته بیماری‌های داخلی دام‌های بزرگ دانشکده دامپزشکی دانشگاه تهران تجلیل و قدردانی خواهد شد.