انتشار : 1401/09/01 بازدید : 147

در دیدار رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان اتکا با دکتر زارعی رقم خورد؛

ارائه خدمات ویژه رفاهی و معیشتی اعضای سازمان با همکاری اتکا

دکتر حامد زارعی، رئیس سازمان نظام دامپزشکی کشور صبح امروز میزبان دکتر مرتضی اعلمی، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان اتکا شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان نظام دامپزشکی کشور دکتر مرتضی اعلمی در این دیدار دوستانه ضمن بررسی و پیشنهاد موضوعات مختلف رفاهی و معیشتی برای اعضای محترم سازمان نظام دامپزشکی با اهدای لوحی انتصاب دکتر زارعی به سمت ریاست سازمان نظام دامپزشکی کشور را تبریک گفت.

در این نشست دکتر زارعی ضمن اشاره به رویکرد دولت سیزدهم مبنی بر عدالت در بین همه اقشار جامعه گفت: «رسیدگی به امور معیشتی در جهت اجرای عدالت در بین اقشار مختلف جامعه و ارائه خدمات رفاهی از مهم‌ترین بخش‌های مدیریت منابع انسانی سازمان‌ها بوده و تاثیر زیادی در جهت تقویت انگیزه حرفه‌ای و بهبود عملکرد سازمان‌ها ایفا می‌کند. افزایش تسهیلات رفاهی باعث بالا رفتن بهره‌وری خواهد بود. به همین منظور سازمان نظام دامپزشکی نیز با بررسی‌های لازم تلاش دارد حداکثر امکانات رفاهی را فراهم کند.»

گفتنی است طی این نشست برخی موضوعات رفاهی مورد بحث و توافق با سازمان اتکا قرار گرفت که از آن جمله می‌توان به تفاهم‌نامه‌های مشترک با سازمان اتکا اشاره کرد.

مباحث عملیاتی رفاهی حوزه دامپزشکی، دام، طیور و شیلات و به پیوست آن گسترش این حوزه، نظرات مشورتی و راهبردی سازمان نظام دامپزشکی با استناد بر جلسات کمیته‌های تخصصی سازمان، بررسی حوزه آموزش و بازآموزی کارکنان متخصص دامپزشکی و دامپروری از جمله بندهای مهم تفاهم‌نامه مشترک بین دو سازمان بود.

قابل ذکر است یکی دیگر از بندهای مهم در این تفاهم‌نامه، توافق بر صدور کارت‌های کمک معیشتی و رفاهی با خدمات ویژه برای اعضای سازمان جهت خرید از فروشگاه‌های اتکا بود که با تاکید دکتر زارعی در اولویت بندهای تفاهم‌نامه قرار گرفت.