انتشار : 1400/07/12 بازدید : 207

نظام دامپزشکی حامی کارآفرینی دانش بنیان

سازمان نظام دامپزشکی در سومین روز از هفته ملی دامپزشکی میهمان و میزبان برخی از شرکت‌های ارائه دهنده خدمات آنلاین خدمات بهداشتی و پزشکی بود.

به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل سازمان نظام دامپزشکی، در سومین روز از هفته دامپزشکی با شعار دامپزشکی، کارآفرینی دانش‌بنیان ابتدا جمعی از مسئولان سازمان نظام دامپزشکی از شرکت ارائه دهنده خدمات آنلاین پزشکی پزشکت بازدید نمودند.

▫️در این دیدار که مناسبت هفته ملی دامپزشکی صورت گرفت، آقای دکتر لامعی معاون بهداشت، آموزش و توسعه، خانم دکتر علی قاضی مدیر بهداشت و خانم دکتر پناهی کارشناس مسئول صدور پروانه‌های اشتغال ضمن بازدید از محل شرکت ارائه دهنده اپلیکیشن خدمات پزشکی و سلامت پزشکت، از نزدیک با روند جریان کار این اپلیکیشن قرار گرفتند.
اپلیکیشن ارائه دهنده خدمات آنلاین پزشکی پزشکت در طول یکسال گذشته، خدمات خود را در حوزه بهداشت دام و حیوانات همراه نیز گسترش داده است.

▫️شایان ذکر است؛ سازمان نظام دامپزشکی با توجه به نیاز روز افزون جامعه به خدمات بهداشتی دامپزشکی و استفاده و استقبال آحاد مردم از بستر اینترنت و شبکه‌های مجازی ‌به منظور تسهیل در دریافت نیازهای روزمره زندگی، از یک سال پیش نسبت به همکاری با شرکت خدمات پزشکی و بهداشتی پزشکت در زمینه ارائه خدمات مشاوره و ویزیت دامپزشکی به صورت آنلاین با دانش فنی دامپزشکان عضو این سازمان را آغاز کرده است.

✅حضور تیم جوان استارت آپ پت پرس اولین استارت آپ دامپزشکی در سازمان نظام دامپزشکی

🔹در دیگر دیدار پیش از ظهر امروز نیز مدیر سرویس دامپزشک آنلاین پِت پُرس" به همراه "مدیر تضمین کیفیت" این سرویس در سازمان نظام دامپزشکی سازمان حضور پیدا یافتند.

▫️ دکتر آلا حسن زاده " مدیر سرویس دامپزشک آنلاین پِت پُرس" به همراه دکتر محیا نور منور "مدیر تضمین کیفیت" در این دیدار توضیحاتی درخصوص نحوه فعالیت این سرویس آنلاین و اهداف و برنامه‌های پیش رو ارائه دادند، همچنین نکات کاربردی برای ارتقای سطح کمی و کیفی اپلیکیشن پت پرس توسط آقای دکتر لامعی معاون بهداشت، توسعه و آموزش سازمان نظام دامپزشکی و خانم دکتر علی قاضی مدیر بهداشت این سازمان ارائه شد.

▫️سرویس پِت پُرس به عنوان یکی از اولین استارت آپ‌ها در حوزه خدمات آنلاین دامپزشکی(تِلِ وتریناری مدیسین) می‌باشد که با هدف ارائه خدمات و تسهیلات بهینه به صاحبان حیوانات خانگی به منظور راحتی و رفاه آنان در مواجه با حیواناتشان در سال ۱۳۹۷ توسط دکتر مریم حمزه راه اندازی شده است.

▫️در حال حاضر این مجموعه علاوه بر اراده خدمات مشاوره آنلاین دامپزشکی، در زمینه تغذیه اختصاصی سگ و گربه و همچنین تألیف کتب الکترونیکی راهنمای تربیت و نگهداری حیوانات خانگی فعالیت می‌کند.

▫️گفتنی است پِت پُرس طی اقدامی درخور، به منظور ارتقاء اطلاعات عموم مردم بویژه صاحبان حیوانات همراه نسبت به درج رایگان تعداد زیادی مقاله علمی و فیلم آموزشی به‌روز در وبسایت خود و در فضای مجازی اقدام کرده است.
این مجموعه با دانش فنی تیمی جوان از دامپزشکان عضو سازمان نظام دامپزشکی رشد کرده و افق روشنی برای آن در راستای اهدای خدمات بهداشتی دامپزشکی به هموطنان قابل تصور است./ انتهای خبر