انتشار : 1400/03/30 بازدید : 397

پیام تبریک رئیس سازمان نظام دامپزشکی به رئیس جمهور منتخب

دکتر صفری، رئیس سازمان نظام دامپزشکی در پیامی به «حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی»، انتخاب وی به عنوان رئیس‌جمهور جدید را تبریک گفت.

بسمه تعالی

حضرت حجت‌الاسلام والمسلمین جناب آقای رئیسی 
رئیس جمهور محترم و منتخب جمهوری اسلامی ایران

سلام علیکم؛

ملت بزرگ ایران با حضور پرشور و حماسی خود در انتخاباتی حساس یکبار دیگر در میدان عمل، برگ زرین دیگری بر دفتر قطور سوابق آگاهانه و کم‌نظیر خود افزود و نشان داد؛ همچنان پشتیبان و نگهبان نظام اسلامی است که خود پدیدآورنده آن بوده است. از این رو شایسته است نخستین تبریک را به ملت فهیم ایران بگوییم.

تبریک دوم اما شایسته حضرت‌عالی به عنوان رئیس‌جمهور منتخب ملت و برخوردار از پشتوانه رأی قاطع مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری است.
بدون تردید حضور گسترده مردم در پای صندوقهای رأی و انتخاب جنابعالی به عنوان رئیس‌جمهور، حاصل اعتماد و باور ملت بصیر کشورمان به ظرفیت و کارآمدی دولت آینده با مدیریت و هدایت داهیانه جنابعالی است.

هم میهنان فعال در حوزه حساس و پراهمیت کشاورزی با ایفای نقش پررنگ خود در انتخابات اخیر به همگان نشان دادند در ایفای رسالت عظیم خود در توسعه زیرساخت‌های لازم برای خودکفایی و خوداتکایی در حوزه کالاهای استراتژیک و اساسی به عنوان یکی از مولفه‌های مهم در تقویت پایه‌های اقتصاد کشور همچنان استوار و پابرجا گام برخواهند داشت.

سازمان نظام دامپزشکی جمهوری اسلامی ایران به عنوان یکی از بزرگترین سازمان‌های مردم‌نهاد با در اختیار داشتن بیش از ۴۲ هزار عضو از رده‌های مختلف دامپزشکی در سراسر کشور که جهادگرانه در خط مقدم مبارزه با بیماریهای قابل انتقال بین انسان و دام و تأمین امنیت مواد غذایی و بهداشت عمومی جامعه حضور دارند رجاء واثق دارد در سایه عنایات پروردگار متعال و با استفاده از عنصر اعتماد متقابل بین دولت و ملت، فضای همکاری و همدلی در کشور تقویت شده و گام‌های مهم و بزرگی در مسیر پیشرفت میهن عزیز اسلامی‌مان برداشته خواهد شد.

دکتر محمدرضا صفری/رئیس سازمان