انتشار : 1399/06/11 بازدید : 1408

« دکتر بهلول تکلوی » به عنوان سرپرست اداره کل دامپزشکی استان اردبیل منصوب شد

وی پیش از این به عنوان معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهادکشاورزی استان ، معاون سلامت ، رئیس اداره دارو و درمان استان ، رئیس اداره فاوا ، مدیریت بحران اداره کل دامپزشکی استان مشغول فعالیت بوده و در حال حاضر ریاست شورای نظام دامپزشکی استان اردبیل را بر عهده دارد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان ؛  در بخشی از حکم انتصاب آمده است: با عنایت به سوابق و تجربیات جنابعالی به موجب این حکم به سمت « سرپرست اداره کل دامپزشکی استان اردبیل » منصوب می شوید.

اهمیت ، تنوع و گستره فعالیتهای حساس و حاکمیتی دامپزشکی ایجاب می نماید که جنابعالی با بهره گیری از همه ظرفیت ها ، امکانات و نیروهای متخصص و متعهد در ارتقاء بهداشت دام و فرآورده دامی در توسعه صنعت دام و طیور ، زنبورعسل و آبزیان استان و بهداشت عمومی گامهای مؤثری بردارید.

توفیق جنابعالی را در رعایت اصول اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید و خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از درگاه خداوند متعال خواستاریم.

گفتنی است دکتر تکلوی پیش از این به عنوان معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهادکشاورزی استان  ، معاون سلامت ،
رئیس اداره دارو و درمان استان ، رئیس اداره فاوا ، مدیریت بحران اداره کل دامپزشکی استان و رئیس اداره دامپزشکی شهرستان اردبیل مشغول فعالیت بوده است و در حال حاضر ریاست شورای نظام دامپزشکی استان اردبیل را بر عهده دارد.

دکتر صادق صالحی مدیر کل پیشین این اداره کل نیز به تهران منتقل و در سازمان دامپزشکی کشور مشغول فعالیت خواهد بود.

با توجه به شرایط خاص بیماری کووید 19 و رعایت پروتکل های بهداشتی احتمالاً مراسم تودیع و معارفه در روزهای آتی به صورت ویدئو کنفرانس برگزار می شود.