انتشار : 1399/02/27 بازدید : 604

انتصاب رئیس جدید سازمان دامپزشکی کشور

نماینده وزارت جهادکشاورزی در شورای مرکزی سازمان نظام دامپزشکی به عنوان رئیس جدید سازمان دامپزشکی کشور منصوب شد.

طي حكمي از سوي وزير جهاد كشاورزي، آقاي "دكتر علي صفر ماكنعلي" به سمت "رئيس سازمان دامپزشكي كشور" منصوب شد.

🔸دکتر ماکنعلی پیش از این، مسئولیت معاونت بهداشتی و پیشگیری سازمان دامپزشکی کشور و نماینده وزارت جهاد کشاورزی در شورای مرکزی سازمان نظام دامپزشکی و هیأت عالی انتظامی این سازمان را عهده‌دار بوده است.

🔹شایان ذکر است دکتر رفیعی پور رییس پیشین سازمان دامپزشکی کشور طی حکمی از سوی وزیر جهاد کشاورزی، به عنوان "مشاور وزیر" منصوب شد.

 

وزیر جهاد کشاورزی در مراسم تودیع و معارفه رئیس سازمان دامپزشکی کشور گفت: در سازمان دامپزشکی کشور طی دو سه سال اخیر تحول عظیمی ایجاد شده است اما به رغم خلاقیت و توفیقاتی که داشته، باید افق ها و فعالیت‌های جدیدی را اجرایی کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از ایانا، کاظم خاوازی در جلسه معارفه علی‌صفر ماکنعلی به عنوان رییس سازمان دامپزشکی کشور با اشاره به اینکه طی دو سال اخیر شاهد خلاقیت و فعالیت های تازه ای در حوزه دامپزشکی کشور بوده ایم، اظهار کرد: خوشبختانه در این بخش فعالیت های اساسی انجام شده و اتفاقات بسیار خوبی افتاده است.

وی یادآور شد: بنده شاهد بودم که تحول عظیمی در سازمان دامپزشکی کشور طی دو سه سال اخیر ایجاد شده است.

وزیر جهاد کشاورزی ادامه داد: چند فعالیت دیگر برای بخش دامپزشکی کشور نیاز است و باید اجرایی شود.

خاوازی با اشاره به حوزه دام و فعالیت های مرتبط با این بخش، گفت: برای این منظور جلسات مداوم مانند جلسات ستاد بحران تشکیل خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: اتفاقات خوبی در بخش دامپزشکی کشور در حال وقوع است و انشاءالله گام‌های خوبی در این بخش برداشته خواهد شد.