انتشار : 1398/05/31 بازدید : 411

دیدار رئیس سازمان دامپزشکی کشور با رئیس و اعضای شورای نظام دامپزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد.

دکتر رفیعی‌پور رئیس سازمان دامپزشکی کشور در سفر به استان کهگیلویه و بویراحمد با اعضای شورای نظام دامپزشکی این استان دیدار و گفت و گو کرد.

 در این نشست که مدیرکل و معاونین اداره کل دامپزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد نیز حضور داشتند، آقای دکتر صادقی رئیس شورای نظام دامپزشکی استان ضمن خیرمقدم به رئیس سازمان دامپزشکی کشور گزارشی از فعالیتهای نظام استان ارائه داده و یکی از راهبردهای اصلی دور جدید نظام دامپزشکی را تعامل و همکاری هرچه بیشتر نظام دامپزشکی با سازمان دامپزشکی عنوان نمود.

سپس مسائل و مشکلات بخش خصوصی دامپزشکی استان در حوزه‌های دارو درمان و پیشگیری و سایر بخشها مطرح شد و مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

همچنین با توجه به نقش مهم بخش خصوصی دامپزشکی در بهداشت عمومی، سلامت و تولید پایدار و توسعه کشور و آز آنجا که سهم این بخش از تسهیلات صندوق توسعه و سایر منابع نادیده‌گرفته شده است از رئیس سازمان دامپزشکی درخواست شد با همراهی سازمان نظام دامپزشکی از طریق هیئت دولت و وزارت جهاد کشاورزی مطالبات مورد پیگیری قرار گیرد.

همچنین پیشنهاد شد با تلاش سازمان دامپزشکی و سازمان نظام دامپزشکی پروسه تعیین و ابلاغ تعرفه های دامپزشکی تسهیل شده و سالیانه مطابق سطح تورم افزایش یابد.