انتشار : 1397/04/04 بازدید : 1390

اعطای کارت اعتباری خرید کالا و خدمات معاف از سود بانکی برای اعضای سازمان نظام دامپزشکی

صندوق تعاون و رفاه سازمان نظام دامپزشکی با هدف گسترش خدمات و تسهیلات هرچه مطلوبتر کارت اعتباری خرید کالا و خدمات معاف از سود بانکی را به اعضای خود در سراسر کشور اعطا خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان نظام دامپزشکی جمهوری اسلامی ایران، صندوق تعاون و رفاه سازمان نظام دامپزشکی با هدف گسترش خدمات و تسهیلات هرچه مطلوبتر کارت اعتباری خرید کالا و خدمات معاف از سود بانکی را به اعضای خود در سراسر کشور اعطا خواهد کرد.


دکتر میرمهدی طاهری مدیرعامل صندوق تعاون و رفاه سازمان نظام دامپزشکی با اعلام این خبر افزود: طبق تفاهم نامه منعقده فی مابین سازمان نظام دامپزشکی جمهوری اسلامی ایران و بانک تجارت تمامی اعضای سازمان نظام دامپزشکی می توانند از تسهیلات خرید کالا و خدمات از بیش از 37 هزار پایانه فروشگاهی طرف قرارداد با بانک تجارت در سراسر کشور و در قالب کارت اعتباری معاف از سود بانکی بهره مند شوند که فرآیند توزیع آن در گام نخست در 3 استان تهران، البرز و قزوین به صورت پایلوت آغاز شد.


وی گفت: مبلغ اعتبار اولیه خرید از مراکز فوق به مبلغ 200 میلیون ریال پیش‌بینی و تأمین شده است که اعضا و همکاران محترم می‌توانند از این اعتبار در مراکز و پایانه‌های طرف قرارداد با بانک تجارت و فعال در زمینه‌های کالا و خدماتی مانند خرید پوشاک، خوراک، لوازم منزل، طلا و زیورآلات، لوازم الکترونیکی، سفرهای زیارتی و سیاحتی، استفاده از اماکن ورزشی و ... بر اساس کارمزدهای تعریف شده از صفر تا 2% بهره‌مند شوند.


دکتر طاهری تصریح کرد: کارت اعتباری برای تمامی اعضا و همکاران محترم در استانهای تهران البرز و قزوین که مشخصات کامل آنها در سامانه عضویت سازمان نظام دامپزشکی درج شده است صادر شده و این عزیزان می‌توانند به دفاتر نظام دامپزشکی مراجعه و با ارائه مدارک شناسایی اعم از کپی کارت ملی و شناسنامه و کارت نظام دامپزشکی، ملبغ 250 میلیون ریال سفته برای دکترای دامپزشکی و 125 میلیون ریال برای سایر رده‌های دامپزشکی و معرفی یکی از اعضای فعال سازمان به عنوان ضامن (کارت ملی، کپی شناسنامه و کارت نظام دامپزشکی )نسبت به دریافت کارت خود از دفتر نظام استان اقدام و برای فعالسازی می‌بایست مبلغ 10 میلیون ریال به حساب افتتاح شده خود در بانک تجارت (قابل برداشت از طریق کارت اعتباری) واریز نمایند.


مدیر عامل صندوق تعاون و رفاه سازمان نظام دامپزشکی معرفی تنها یک ضامن و تسهیلات بدون سود را از جمله مزایا و مختص به قرارداد منعقده بین سازمان نظام دامپزشکی و بانک تجارت عنوان کرد و افزود: انجام تمامی عملیات و فرآیندهای بانکی در قالب کیف پول الکترونیکی نیز از طریق این کارت اعتباری امکانپذیر بوده و همکاران محترم با دریافت این کارت از مزایا و خدمات متنوع باشگاه مشتریان بانک تجارت بهره‌مند خواهند شد، همچنین طبق هماهنگی به عمل آمده امکان افزایش اعتبار آن تا سقف 2 میلیارد ریال در آینده وجود خواهد داشت. / انتهای خبر

 

آدرس نظام دامپزشکی استان تهران برای اخذ کارت اعتباری : تهران- خیابان فلسطین بعد از بزرگمهر کوچه شمشاد پلاک 5
 

 

مشاهده پایانه‌های فروش کالا و ارائه خدمات طرف قرارداد با بانک تجارت