انتشار : 1398/02/05 بازدید : 1493

دیدار اعضای هیأت رییسه نظام دامپزشکی استان همدان با رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان، به مناسبت روز جهانی دامپزشکی

مصادف با روز جهانی دامپزشکی، اعضای هیات رییسه نظام دامپزشکی استان همدان با رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی نظام دامپزشکی استان همدان، مصادف با روز جهانی دامپزشکی، اعضای هیات رییسه نظام دامپزشکی استان همدان با رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار، ابتدا دکتر سید مسعود ذوالحواریه، رئیس نظام دامپزشکی استان به بیان مختصری از وضعیت شورای چهارم نظام دامپزشکی پرداخت و ضمن تاکید بر توانمندی های بخش خصوصی، آمادگی اعضای نظام دامپزشکی استان را برای همکاری با نهادهای ذیربط و در رأس آنها، جهاد کشاورزی استان، اعلام نمود.

وی تصریح کرد: در آستانه دومین چهل سالگی انقلاب اسلامی، ضمن توجه به امور زیربنایی باید به اصلاح سازوکارهای موجود و ایجاد سازوکارهای لازم پرداخت.

وی گفت: دومین چهل سالگی انقلاب باید به انقلاب سازوکارها اختصاص یابد و باید فرایند هایی طراحی شود تا از توان بخش خصوصی به عنوان بزرگترین سرمایه ملی کشور به نحو احسن استفاده شود.

در ادامه آقای مهندس منصور رضوانی جلال، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان، ضمن خوشامدگویی و تبریک اعیاد، بر واگذاری عمده کارها به بخش خصوصی تاکید کرد و تقویت بخش خصوصی را به عنوان یکی از اهداف حوزه تحت مدیریت خود دانست.

وی همچنین عدم توجه به راه حل های جهانی برای حل مسائل و مشکلات پیش رو را از نقاط ضعف برخی مدیریت ها برشمرد و به استفاده از تجارب جهانی برای پیشرفت و توسعه تاکید کرد.
رضوانی جلال تاکید کرد که از ارائه پیشنهادات افراد متخصص در حل معضلات محلی به شدت استقبال می کنیم و آماده ایم تا این گونه پیشنهادات را به وزارت متبوع، برای بررسی و ابلاغ کشوری ارائه کنیم.