انتشار : 1397/12/29 بازدید : 217

پیام تبریک نوروزی رئیس سازمان نظام دامپزشکی

«دکتر محمدرضا صفری» رئیس سازمان نظام دامپزشکی در پیامی فرا رسیدن سال نو را به جامعه دامپزشکی کشور تبریک گفت.

به نام يگانه پروردگار پاکی‌ها و زيبايی‌ها

ز کوی یار می‌آید نسیم باد نوروزی
از این باد ار مدد خواهی چراغ دل برافروزی
به صحرا رو که از دامن غبار غم بیفشانی
به گلزار آی کز بلبل غزل گفتن بیاموزی

خانواده محترم و معزز دامپزشکی / همکاران فرهيخته و ارجمند
سلام عليکم؛
نوروز سرآغاز شکوفایی، تجدیدحیات طبیعت، نماد تجلی ذات لایزال الهی در تغییر فصول، تحول احوال‌ها، نویدبخش شروع فصلی جدید از حیات و شکوفایی و شوق حرکت به سوی رشد و تعالی است.
در هنگامه بهار بار ديگر نشانه‌های بديع و بی بدیل آيات الهی در جهان متجلی گشته و زمين آيه‌های طراوت و حيات را به تلاوت می‌نشیند.

و چه زيبا و دل انگيز است اين بهار که به شمیم خوش میلاد باسعادت بزرگ مردی معطر است که رب‌النوع عشق و مهرباني واسوه‌ی راستین صبر، ایثار و مردانگی برای تمامی آزادگان جهان است.
بی شک مردمان شریف، متعهد و سرفراز ایران زمین با اقتدا به مولی علی (ع) همواره مردان و زنانی کارآمد، سختکوش و سربلند در مقاطع حساس تاریخی و فرهنگی این مرز و بوم بوده‌اند.

امسال سازمان نظام دامپزشکي ج.ا.ا به پشتوانه حضور شما عزيزان پرتلاش و زحمتکش در سرتاسر کشور با طی فراز و نشیب‌های‌ بسیار توانست گام‌هاي بلند و قدم‌های مؤثری در مسير نيل به اهداف عاليه خود بردارد.
انشاالله در سال پيش‌رو با تمسک به الطاف بیکران پروردگار متعال و همدلی و همياری بیش از پیش تمامي متولیان حوزه دامپزشکی کشور در بخش‌های دولتی و غير دولتی و با تکيه بر تجارب و دستآوردهای به دست آمده، در مسير جبران کاستي‌ها قدم‌های اساسی برداشته، تحولات اميد بخش با سرعت و شتاب بيشتري پيگيری شده و در نهايت شاهد ارتقاء و اعتلای هرچه بيشتر جايگاه دامپزشکی در عرصه سلامت و بهداشت جامعه باشيم.

اینجانب ضمن تبریک فرخنده میلاد با سعادت اسوه تمام عیار مکارم اخلاق و قله رفیع فضائل، مولی الموحدین حضرت علی(ع) و بزرگداشت مقام و منزلت مرد، فرارسیدن سال نو و عید نوروز را پیشاپیش به فرد فرد شما همکاران عزیز و ارجمند و خانواده‌های گرانقدرتان تهنیت گفته، دوام سلامت و توفیق روزافزون‌تان را از درگاه ایزد منان طلب می‌نمایم.

دکتر محمدرضا صفری، رئيس سازمان نظام دامپزشکی جمهوری اسلامي ايران