انتشار : 1397/12/17 بازدید : 537

رئیس سازمان نظام دامپزشکی: تعرفه‌های نظام دامپزشکی پائین است

دکتر محمدرضا صفری در دیدار با معاون عمرانی استاندار بوشهر اظهار داشت: مهمترین معاونت استانداری معاونت عمرانی است که همیشه باید در صف اول امور باشد.

به گزارش خبرنگار مهر وی با تقدیر از تلاش‌ها و خدمات مدیرکل دامپزشکی استان بوشهر و مدیر نظام دامپزشکی استان خاطرنشان کرد: امروز با بخش خصوصی و دولتی نشست‌های خوبی را داشتیم. بخش خصوصی و دولتی کنار هم هستند.

 

رئیس سازمان نظام دامپزشکی تصریح کرد: تعرفه‌ها پایین است و درخواست مساعدت در خصوص بودجه و تأمین سلامت دام و کمک به اشتغال رده‌های مختلف دامپزشکی را داریم.

 

معاون استاندار بوشهر نیز در این دیدار اظهار داشت: عمر مسئولیت‌ها بسیار کوتاه است و همه باید تلاش کنیم که در دوره مسئولیت خود بتوانیم بهترین خدمات را به مردم ارائه کنیم و امیدواریم خداوند کمک کند به ما که ظرفیت داشته باشیم که نوکری مردم را کنیم.

 

مهرداد ستوده اضافه کرد: دکتر بحرانی و دامپزشکی استان مجموعه شاداب و خوبی دارند. تعامل دامپزشکی با ارباب رجوع و بهره برداران سازنده و فرا سازمانی است. جامعه به مجموعه دامپزشکی احترام می‌گذارد.

 

وی ادامه داد: دکتر خواجه که دارای مدرک دکترای دامپزشکی است چهره ماندگار سال ۹۷ شده است که سند افتخار استان بوشهر است. استان بوشهر برند آبزی پروری است و دامپزشکی نماد تأمین سلامت در تمام جنبه‌ها بویژه تأمین بهداشت آبزیان است.

 

مرتضی بحرانی مدیرکل دامپزشکی بوشهر نیز در این نشست اظهار داشت: در حوزه واکسیناسیون در حال کار بدون منت هستیم و همکاران ما بدون توجه به زمان و مکان در جای جای استان با همت مثال‌زدنی در حال خدمت رسانی به اقشار مختلف مردم هستند که حاصل آن تأمین و تضمین سلامت سفره‌های شهروندان است.