پیام تبریک هفته دولت

انتشار : 1397/11/08 بازدید : 6458

 رئیس سازمان نظام دامپزشکی در پیام‌های جداگانه فرا رسیدن هفته دولت را به رئیس جمهور، اعضای هیآت دولت، استانداران و رؤسای جهاد کشاورزی سراسر کشور تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان نظام دامپزشکی متن پیام تبریک دکتر صفری خطاب به رئیس جمهور محترم بدین شرح است:
بسمه تعالی 
 
 جناب آقای دکتر روحانی
رئیس محترم جمهوری اسلامی ایران
 
 با اهداء سلام و احترام؛
دوم تا هشتم شهریورماه که در تقویم ایران اسلامی مزین به نام دولت گشته است،  یادآور تلاش‌های مجاهدانه معلمان بزرگ ایمان و عمل، شهیدان رجایی و باهنر و نمادی است ماندگار از وحدت ملت و دولت در مسیر پیشرفت و سرافرازی در تاریخ پرافتخار انقلاب شکوهمند ایران اسلامی.
در سالی که به فرمایش رهبر معظم انقلاب اسلامی سال «اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل» نام گرفته است، همگامی و تعامل مردم و دولت موجب ارتقاء بیش از پیش نقش و جایگاه تشکل‌های مردم نهاد در مسیر پیشرفت و ترقی کشورو زمینه‌ساز تحقق اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی و دستیابی به افق چشم‌انداز است. 
در این میان، نگاه ویژه‌ی دولت تدبیر و امید به مشارکت مردم، سازمان‌ها و تشکل‌های مردم‌نهاد درساختن ایرانی آباد و سربلند، بستری استثنایی را فراهم آورده است  تا سازمان نظام دامپزشکی جمهوری اسلامی ایران بتواند با اقتدار و اثر بخشی‌های وسیع‌تری  به مسئولیت‌های قانونی و تکلیف خود در ارتقاء امنیت غذایی و بهداشت عمومی جامعه عمل بپوشاند.
سازمان نظام دامپزشکی جمهوری اسلامی ایران در این شرایط حساس و تاریخ ساز بر خود وظیفه می‌داند آمادگی کامل خویش را برای همکاری همه جانبه با دولت محترم و کلیه دستگاه‌های حاکمیتی ذی‌ربط برای تحقق منویات  مقام معظم رهبری و دولت محترم در عرصه تأمین بهداشت عمومی و امنیت غذایی کشوراعلام ‌دارد.
اینجانب فرصت را غنیمت شمرده، هفته دولت را به جناب‌عالی و تمامی دولت‌مردان خدوم تبریک عرض نموده، توفیق روز افزون جناب‌عالی و دولت محترم را در محقق ساختن  آرمان‌های بلند انقلاب اسلامی از درگاه خداوند متعال مسألت دارم.
 
دکتر محمدرضا صفری، رئیس سازمان