تسهیلات ویژه گروه‌ هتل‌‎های کوثر برای اعضای سازمان نظام دامپزشکی

انتشار : 1397/11/08 بازدید : 1741

با امضای تفاهم‌نامه همکاری بین صندوق تعاون و رفاه سازمان نظام دامپزشکی و سازمان فرهنگی و سیاحتی کوثر، تمامی اعضای سازمان نظام دامپزشکی و خانواده ایشان می‌توانند از تسهیلات ویژه اسکان در گروه هتل‌های کوثر بهره‌مند شوند.

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان نظام دامپزشکی گروه هتل‌های کوثر از مجموع 7 هتل هویزه تهران، سفیدکنار بندر انزلی، کوثر رامسر، ثامن مشهد، قدس مشهد، شاهد قم و ایثار در شهر کردان کرج تشکیل شده است که بر اساس تفاهم نامه همکاری منعقده بین صندوق تعاون و رفاه سازمان نظام دامپزشکی و سازمان فرهنگی و سیاحتی کوثر، تمامی اعضای سازمان نظام دامپزشکی و خانواده ایشان می‌توانند از تسهیلات ویژه اسکان در این هتل‌ها که شامل 55% تخفیف در ایام غیرفصل و 30% تخفیف در ایام فصل می‌باشد، بهره‌مند شوند.

 

بر اساس این گزارش اعضا و همکاران محترم می‌توانند بامراجعه به وب‌سایت www.kosarhotels.com، با رعایت شرایط و ضوابط مربوطه نسبت به رزرو واحد مورد نظر اقدام و از مزایای این تسهیلات استفاده نمایند.

 رزروی آسان و سریع از طریق مراجعه به سامانه www.kosarhotels.com با نام کاربری و رمز عبور اختصاصی برای اعضای نظام دامپزشکی در سراسر کشور
کدملی به عنوان نام کاربری
شماره نظام دامپزشکی به عنوان رمز عبور

نرخ ارائه خدمات گروه‌ هتل‌های کوثر برای اعضای سازمان نظام دامپزشکی در سال 1397 به شرح ذیل می‌باشد؛

 

 

 

شایان ذکر است در ستون با عنوان نرخ برد، نرخ اصلی و عادی هتل و ستون‌های با عنوان نرخ فصل و نرخ غیرفصل مربوط به تخفیفات ویژه اعضای سازمان نظام دامپزشکی است.